Aktualności

32nd World LPG Forum – Amsterdam – Podsumowanie

Każda prezentacja firmy jest dla nas bardzo istotna. Nie tylko w kwestii relacji z klientami, ale również prestiżu spółki na arenie międzynarodowej!
Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i za wszystkie rozmowy, które pozwolą nam znaleźć nowe rozwiązania spersonalizowane do nowych potrzeb naszych klientów i rynku.

Do zobaczenia w maju 2020 roku na Europejskim Kongresie LPG w Barcelonie!

Zobacz więcej

32nd World LPG Forum Amsterdam 2019

CHEMET S.A. ma zaszczyt zaprosić na największą na świecie konferencję i wystawę LPG! 32. Światowe Forum LPG odbędzie się w dniach 24-27 września w Amsterdamie.

W trakcie trwania wystawy prezentowana będzie pełna oferta zbiorników i stacji LPG oraz instalacji kriogenicznych (LNG i gazy atmosferyczne).
Lokalizacja stoiska CHEMETU – RAI Amsterdam, Wejście E, Brama 10 – Stoisko 31.

Do zobaczenia w Amsterdamie!

Zobacz więcej

Szkółka spawalnicza w CHEMET S.A.

W zamiejscowym wydziale produkcyjnym przy ulicy Zagórskiej 167 od 9 września, ruszyła pierwsza grupa chemetowskiej szkółki spawalniczej. Jest to nowy projekt spółki pozwalający i pomagający osobom zarówno z zewnątrz jak i pracownikom zakładu, na zdobycie nowych uprawnień w spawaniu metodą MAG lub TIG.
Dla najlepszych absolwentów przewidziany jest etat w CHEMET S.A. na stanowisku „Spawacz”

Zobacz więcej

Zgromadzenie Polskiej Platformy LNG w Gdyni

W czwartek 27.06.2019 roku CHEMET S.A. wziął udział w Pierwszym Zgromadzeniu Polskiej Platformy LNG. 
Na wydarzeniu poruszone zostały tematy związkowe, jak i dotyczące bieżącej sytuacji na rynku LNG i jego perspektyw na przyszłe lata. 

Zobacz więcej

Zmiana nazwy Spółki

Pragniemy poinformować, iż w dniu 11.06.2019r. Sąd Rejonowy w Gliwicach wpisał do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego zmianę dotyczącą nazwy naszej Spółki. Od dnia zarejestrowania zmiany działamy pod nazwą CHEMET Spółka Akcyjna. W związku z powyższym, we wszystkich dokumentach do nas kierowanych lub dotyczących naszej Spółki i datowanych na dzień 11.06.2019r. lub późniejszy, prosimy wskazywać [...]
Zobacz więcej

Transport Logistic 2019 – Podsumowanie

Jedne z największych targów transportowych w Europie tj. Transport Logistic 2019 w Monachium dobiegły końca.
Dla Chemet SA była to okazja, aby pierwszy raz przedstawić szerokiej publiczności prototypowy wagon do transportu produktów LPG,
WB 117.

Zobacz więcej

Transport Logistic 2019

Szanowni Państwo,

W dniach od 4 do 7 czerwca 2019 roku, Chemet SA odwiedza targi Transport Logistic w Monachium.
Na wydarzeniu zaprezentujemy między innymi nasze najnowsze rozwiązanie w dziedzinie lekkich wagonów kolejowych, nową konstrukcję wagonu V=117m3. Wagon będzie można odwiedzić przy torze 2 na stanowisku 5A.
Chemet na Transport Logistic zaprezentuje nie tylko szeroką gamę cystern kolejowych przeznaczonych na skroplone gazy, ale również zbiorniki transportowe cieszące się coraz większą popularnością na światowych rynkach.

Zobacz więcej

VI Międzynarodowa Konferencja LPG – Wyjątkowa Energia, 4.04.2019 r., Warszawa

Szanowni Państwo,

4 kwietnia 2019 roku mamy przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowej Konferencji LPG w majestatycznym hotelu Bristol na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Cały dzień zostanie poświęcony na prelekcje z zakresu bezpieczeństwa, ekologii oraz problemów rynkowych w branży LPG. Na wydarzeniu również zostanie przedstawiony Raport Roczny Polskiej Organizacji Gazu Płynnego za rok 2018, w którym zostaliśmy ujęci.

Zobacz więcej

Podsumowanie GasShow 2019

Chemet SA wraz z firmą Emgaz Sp. z o.o. po raz kolejny odwiedził warszawskie Międzynarodowe Targi GasShow 2019 na terenie EXPO XXI. Klasycznie, były to dla Nas bardzo pracowite dni, przepełnione wieloma konkretnymi rozmowami, które mamy nadzieję zaowocują dalszymi realizacjami.

Zobacz więcej

GasShow 2019

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach GasShow 2019 na EXPO XXI w Warszawie.

Pozostaniemy w Państwa dyspozycji w dniach 19-20 marca od godziny 9:00 do 16:00 na stoisku A8.

Bądźcie razem z nami!

Zobacz więcej

Konferencja antysmogowa

W związku z rosnącym zanieczyszczeniem powietrza Stowarzyszenie ideaMYasto we współpracy z Radną Województwa Śląskiego, panią Lucyną Ekkert, zorganizowali I Tarnogórską Konferencję Antysmogową ,,Wysoka świadomość ≠ Niska emisja”. Podstawowym założeniem konferencji było promowanie rozwiązań, które zmierzają do ograniczenia występowania smogu w powiecie tarnogórskim. W tym celu do udziału w konferencji zaproszono m.in. przedstawicieli Rady Powiatu oraz Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa tarnogórskiego starostwa, którzy przedstawiali swoje propozycje na poprawę sytuacji.

Zobacz więcej

WARSAW GAS DAYS 2018

W trakcie trwania wystawy prezentowana będzie pełna oferta zbiorników LPG, stacji autogazu, zbiorników oraz instalacji LNG, jak również zbiorników przenośnych na gazy skroplone niebezpieczne.

Lokalizacja CHEMETU – stoisko A11.

Do zobaczenia w Warszawie!

Zobacz więcej
Chemet SA jest wspierany dotacjami z Unii Europejskiej.
UE